Hakkımızda - Orjinal Parça - Oto Yedek Parça
Ara Toplam
KDV Tutarı
Kargo Bedeli
Genel Toplam
ÖDEME YAP Alışverişe Devam Et

Hakkımızda


KURUMSAL

orjinalparca.com. Bir ON MOTORLU ARAÇLAR kuruluşudur.
Bizim için güven yalnızca bir isim değildir. Biz kendi alanımızda en iyilerle çalışırız, Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar, Güvenilir, kaliteli ve uzman ekip iş birliğimizle hizmetlerimize devam etmekteyiz.

KALİTE

Sürekli güven ve işbirliğine dayanan müşteri, tedarikçi, çalışan ve ortaklarının memnuniyetini en üst düzeyde hedef alan; güncel teknolojiye ve uluslararası standartlara uygun ürün ve hizmet sunan; topluma ve çevreye duyarlı, saygın, eğitimli çalışanları ile kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak, hizmet kalitesini geliştiren çağdaş bir kurum olmak temel hedefimizdir.

MİSYON

Hizmet verdiğimiz sektörlerde doğru zamanda doğru kalitede uygun fiyatlarda müşterilerimize ulaşmak bu amaç doğrultusunda kaynakların en verimli biçimde yönetimi bu sayede elde edilecek gelirle daha iyi teknolojik yapılanma ile insan gücü kaynaklarını sürekli geliştirmek.

VİZYON

Kuruluşlarımızla kendi alanlarımızda lider olmak.

TecAlliance

Burada gösterilen verilerin, özellikle de tüm veri tabanının, kopyalanması yasaktır. Verileri veya tüm veri tabanını TecDoc'un önceden yazılı onayı olmaksızın çoğaltmak, yayınlamak ve/veya bu eylemlerin üçüncü kişilerce yapılmasına izin verilmez. Aksine bir davranış, telif hakkı ihlalidir ve adli kovuşturma yürütülür.

Dikkat : Resimlerimizde ve metnimizde kullanılan tüm üretici adları, semboller ve açıklamalar yalnızca tanımlama amacıyla kullanılır. Orjinalparca tarafından satılan herhangi bir ürünün, bu sayfada gösterilen herhangi bir araç üreticisi tarafından yetkilendirilmiş veya herhangi bir şekilde bağlanmış bir ürün olduğu ne ima ne de ima edilmektedir.